Kurumsal

1956'dan bugüne kalite ve güven ile sizlere bu sektörde hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz.

Biz Kimiz?

hidirlar

1956 yılında İnebolu'da kurulan firma o dönemde tomruk kesimi ve kereste imalatıyla faaliyete başlamış, zamanla gelen yoğun talep sonrasında kapasitesini arttırarak ürünlerinin yurt içi satışı yanı sıra yurt dışı pazarlarda da satılmasını sağlamıştı. 1970'li yıllarda Libya, Mısır, İran gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma 1979 yılında kurumsallaşmaya başladı. Kapasitesini iki katına çıkartarak 1985 yılında ilk fabrika satış mağazasını açtı. 1987 yılında da İstanbul Aksaray'da 1500 m² kapalı alanda ürettiği ürünleri doğrudan tüketiciyle buluşturmaya başladı. 1997 yılında ikinci şubesini ikitelli keresteciler sitesinde açan firma bu yıldan itibaren 1600m² fason kesim ahşap ebatlama çekim hattı ve emprenye tesislerini bünyesine kattı.

2000 yılından itibaren 3000 m2 kapalı alanda tüm orman ürünleri malzemeleri satışı, ilaçlama, ebatlama, çatı izolasyon, ısı yalıtım, boya ve cila çeşitleriyle ikitelli keresteciler sitesinde müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı kendine ilke edinmiştir.

İnsan sağlığına büyük önem veren firma ürünlerini vakumlu ve basınçlı mantar böcek ve termik saldırılara karşı kullanılan Avrupa ve dünya standartlarına uygun çürümez rengi koruyan, kokusuz, çevreye duyarlı, uzun ömürlü, ahşap dostu yeni nesil Tenelit-E ile emprenye ediyor. Böylelikle bakım derdini ortadan kaldıran firma, yüksek performanslı, yangına ve depreme dayanıklı emprenyeli ahşabı sağlamanın yanı sıra uzak doğudan ithal ettiği beton kontrplak ile beraber piyasanın tüm özel siparişlerini de karşılıyor.

Bizi Ziyaret Edin

Bizimle İletişime Geçin

Hıdırlar Orman Ürünleri & Emprenye San. & Tic. olarak sizlerle iletişime geçmeyi önemsiyoruz. Bize dilediğiniz zaman hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Hıdırlar Orman Ürünleri & Emprenye San. & Tic. olarak sizlerle iletişime geçmeyi önemsiyoruz. Bize dilediğiniz zaman hızlıca ulaşabilirsiniz.